Prevence kriminality

Content of this page is not available in selected language (en).

Prevence kriminality

V letošním roce nám pandemie, bohužel, proškrtala bohatý Program prevence kriminality města Kralupy nad Vltavou jen na pár akcí, které buďto šly přeložit, nebo byly od počátku plánovány na podzim. Na co se tedy můžete těšit?


Loučení s prázdninami 2020REVOLUTION TRAIN


29.08.2020 od 10:00 hodin LOUČENÍ S PRÁZDNINAMI – tradiční akce, kterou na kralupském Sokoláku pořádá komise školská a prevence kriminality ve spolupráci se sportovní komisí a sportovními kluby z Kralup nad Vltavou. Prevence kriminality dětí a mládeže sportem!   Akce se účastní na 15 sportovních klubů, které mají pro návštěvníky připravené jak ukázky, tak různé soutěže a děti si mohou vyzkoušet, který sport by se jim líbil a mohl by se stát tím „jejich“ sportem, kterému by se mohly ve svém volném čase věnovat.


 

16. – 17.09.2020 REVOLUTION TRAIN – Protidrogový vlak Na dva dny zavítá na kralupské nádraží unikátní projekt primární prevence – protidrogový vlak.

Vlakovou soupravu REVOLUTION TRAIN tvoří celkem šest vagonů. Vagony jsou uzpůsobeny do podoby multimediálních sálů, v nichž se v několika rovinách odehrává příběh o příčinách, vývoji a důsledcích drogové závislosti. Návštěvníci protidrogového vlaku tímto příběhem procházejí a díky možnostem interaktivních technologií se aktivně stávají jeho účastníky. 

Dopolední program je rezervován pro základní a střední školy z ORP Kralupy nad Vltavou. Odpoledne je otevřeno pro širokou veřejnost (dospělí, rodiče a děti od 10 do 17 let) od 15:30 do 18:00 hodin. Program začíná každých 20 minut (skupinky po 15 lidech – s rouškami). Poslední skupina začíná v 18:00 hodin. Exkurze trvá 90 minut a je díky městu Kralupy nad Vltavou ZDARMA. Rezervace na rajnochova@revolutiontrain.cz nebo na tel.: 608 405 080


IV. ročník BEZPEČNÉHO DNE. plánovaný na čtvrtek 24.09.2020 je ZRUŠEN!!!