Akce "Viditelnost"

1. February 2023, 10:06 Novinky
This news article is already more than one year old, it may not contain current information. » Open the latest news

Také v letošním roce Městská policie Kralupy nad Vltavou ve spolupráci BESIP Středočeského kraje pořádá dne 2. února 2023 akci nazvanou Viditelnost, a to od 16 do 17 hodin v ul. Nádražní. Cílem této dopravně preventivní akce je občany upozorňovat na důležitost používání reflexních prvků, především pak na bezpečnost chodců a jejich viditelnost v silničním provoze. Zájemci jsou seznamování s riziky pohybu na pozemní komunikaci. V místě jsou také rozdávány ochranné reflexní prvky a informační letáky. 


Letos již probíhala ve dnech 30.1.2023 a 1.2.2023 v ranních hodinách u dvou základních škol, do kterých se následně preventista MP se zástupcem BESIPu společně vydali do prvních tříd. Prvňáčci byli seznámení s bezpečným přecházením silnice a s bezpečným chováním obecně. Jelikož žáci byli velmi šikovní a o bezpečném chování v silničním provoze sami hodně věděli, byli jim na konci předány dárečky ve formě různých reflexních prvků a přívěsků. 


Napsali o nás: https://melnicky.denik.cz/zpravy_region/obrazem-kralupsti-straznici-rozdavali-chodcum-v-seru-reflexni-prvky-20230203.html