Smrtelná dopravní nehoda uzavřela na několik hodin silnici Mělnicku

7. October 2022, 12:09 Novinky
This news article is already more than one year old, it may not contain current information. » Open the latest news

MĚLNICKO - Řidič osobního vozidla utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. 


Jen pár minut po půl 3 hodině odpoledne vyjížděly složky IZS k dopravní nehodě nákladního a osobního vozidla do obce Býkev na Mělnicku.


Na silnici I/16 v úrovni 48.km došlo k tragické dopravní nehodě, kdy 40letý řidič osobního vozidla Škoda náhle, z dosud nezjištěných příčin, vyjel ze svého jízdního pruhu, přejel do protisměru a tam se čelně střetl s protijedoucím nákladním vozidlem, které řídil 57letý řidič.


Řidič osobního vozidla utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě jim podlehl. Druhý řidič, řidič nákladního vozidla, z nehody vyvázl bez zranění, a to i přes to, že jeho kamion skončil na boku v příkopu. U řidiče nákladního vozidla provedli policisté orientační dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla s negativním výsledkem.


Tato tragická dopravní nehoda obousměrně uzavřela na několik hodin průjezd daným úsekem, a to na dobu vyšetřování dopravní nehody, odklízení jejích následků a vyprošťování nákladního vozidla z příkopu.


Příčinami a okolnostmi tragické dopravní nehody se nyní zabývají mělničtí kriminalisté, u zemřelého byla nařízena soudní pitva, která určí, zda řidič nebyl pod vlivem alkoholu nebo zda nesehrála roli například zdravotní indispozice.


kpt. Mgr. Pavel Truxa
tiskový mluvčí

Attachments:

ViewImage.jpg [298,48 kB]
ViewImage (4).jpg [240,12 kB]
ViewImage (1).jpg [258,87 kB]