Střelecká soutěž "O pohár starosty města"

16. června, 12:42 Novinky

Střelecká soutěž "O pohár starosty města"

Městská policie Kralupy nad Vltavou uspořádala dne 10. června 2022 na střelnici ve Vražkově střeleckou soutěž "O pohár starosty města", a to za podpory společností Bidfood, Maxdrinks, Montako a pana Jaroslava Knotka – obchodní dům Říp. Soutěže se účastnili strážníci městských policií Kralupy nad Vltavou, Kladno a Odolena voda. Další skupinu soutěžících tvořili představitelé Městského úřadu Kralupy nad Vltavou, zástupci firem, které do soutěže věnovali věcné dary, a další hosté. Soutěžilo se v několika disciplínách.

 

Strážníci městských policií soutěžili v šesti disciplínách, a to mířené střelbě na 25 m - deset ran policejní terč a v parkurové střelbě. Střílelo se také z pozice v sedě, která simulovala střelbu z vozidla.

Ostatní hosté soutěžili ve dvou disciplínách, a to v mířené střelbě na 10 m terč, a to z pozice ve stoje, v kleku a v sedě.

 

Na bezpečnost soutěžících a dodržování předepsaných pravidel dohlíželi zástupci z Lenz Academy, kteří měli na starosti i samotné disciplíny.

 

V kategorii městských policií zvítězili strážníci z MP Kladno, na druhém místě se umístili strážníci MP Kralupy nad Vltavou a na třetím místě strážníci MP Odolena voda. V jednotlivcích městských policií zvítězil strážník MP Odolena voda Vladimír Gecko, druhé místo obsadil Tomáš Rychter z MP Kladno a na třetím místě se umístil Vladimír Strunecký z MP Kralupy nad Vltavou.

 

V kategorii družstev hostů zvítězilo družstvo s názvem Tamero, na druhém místě se umístili zástupci odboru ekonomického MěÚ Kralupy nad Vltavou a třetí místo obsadili zástupci TSM Kralupy nad Vltavou. V soutěži hostů jednotlivců (muži) získal první místo Jiří Hameta, druhé Daniel Hameta a na třetím místě se umístil Martin Pecivál. V jednotlivcích hostů (ženy) se na prvním místě umístila Jana Králová, na druhém Lucie Vašková a na třetím místě Eva Leksová. Věcné ceny a poháry vítězům soutěže městských policií předával ředitel Městské policie Kralupy nad Vltavou Mgr. Ladislav Voves. 

Newest news:

- ...i Ty můžeš pomáhat, zažij ten pocit [11. listopadu 2021, 13:53]

- Bezpečný Středočeský kraj [23. listopadu 2017, 08:52]

- Vidět a být viděn [25. listopadu, 09:40]

- Pozor na podvody v kyberprostoru!!! [21. listopadu, 16:54]

- Bezpečnostní opatření HAD [3. listopadu, 10:27]

- Podzimní déšť a mlhy [2. listopadu, 15:12]

- Památka zesnulých [2. listopadu, 15:11]

- Místo peněz za šaty "obdržela" miliónový úvěr [2. listopadu, 15:07]

- Památka zesnulých se blíží [2. listopadu, 15:05]

- Alkohol, drogy a mládež 2022 [2. listopadu, 15:03]

Back to homepage