Vloupání do zahradního domku

7. March 2019, 14:57 Novinky
This news article is already more than five years old, it may not contain current information. » Open the latest news

MĚLNICKO -V pátek 1. března 2019 přijali policisté Obvodního oddělení Lužec nad Vltavou oznámení o vloupání do zahradního domku na pozemku domu v ulici U Stadionu v obci Veltrusy. 

Zatím nezjištěný pachatel vnikl době od 26. února 2019 do 1. března 2019 na pozemek rodinného domu. Na přilehlé zahraně nezjištěným způsobem otevřel vstupní dřevěné dveře zahradního domku a odcizil čtyři horská jízdní kola. Poškozenému byla způsobena škoda ve výši téměř 160 000,- Kč.

Případ je prošetřován jako přečin krádeže a přečin porušování domovní svobody. Pachateli hrozí trest odnětí až na tři léta.

Aby se podařilo zloděje vypátrat a následně zadržet, přivítali by policisté jakékoliv informace od svědků, kteří spatřili v okolí výše uvedené nemovitosti v inkriminovanou dobu podezřelou osobu. Všechny důležité poznatky mohou občané sdělit osobně na Obvodní oddělení policie Lužec nad Vltavou  nebo mohou kontaktovat vyšetřovatele případu na telefonním čísle 974 876 770. Samozřejmě je možné využít i bezplatnou linku 158.

Děkujeme za spolupráci.