Služební loď po zimním spánku zpět na vodě

8. July, 09:47 Novinky

MĚLNICKO – Mělničtí policisté spustili loď na vodu, čímž zahájili kontroly na vodních tocích a stojatých vodách v rámci Územního odboru Mělník. 


Služební loď je po zimní údržbě a několika měsíčním zazimování připravena do služby. Policisté Obvodního oddělení Mělník spustili ve středu 26.6.2024 loď opět na vodu. Tímto započnou kontroly na vodních tocích a stojatých vodách v rámci Územního odboru Mělník zaměřené na dodržování pravidel jak v plavebním provozu, tak dodržování rybářského zákona po celou dobu letní sezóny, až do podzimu. Především policisté varují, že budou bedlivě dohlížet i na veřejný pořádek v blízkosti vodních toků.


S počátkem letní sezóny přichází i bezpečnostní a preventivní opatření Bezpečně u vody, do kterého se jako každý rok zapojí i mělnické preventistky a policisté. Preventistky budete moci v rámci preventivního projektu potkat nejen na vodních tocích, ale i na koupalištích, v kempech nebo tábořištích, kde pohovoří nejen o pravidlech bezpečného koupání, ale také o zabezpečení majetku a cenností, které s sebou u vody občas máme. Více se o celém bezpečnostním opatření můžete dočíst v tiskové zprávě oddělení prevence Policejního prezidia ČR – Bezpečně u vody 2024


prap. Bc. Martina Hamplová
PČR Mělník

Attachments: