Pytle s rybími vnitřnostmi
28. prosince v dopoledních hodinách přijala dozorčí služba na l. 156 oznámení zaměstnance TSM, že v ul. Veltruská za OD Tesco nalezl v keřích několik pytlů s rybími vnitřnostmi. V jednom z pytlů se nacházela igelitová taška s názvem firmy zabývající se chovem a prodejem ryb. Hlídkou byla kontaktována pracovnice OD Tesco se žádostí o poskytnutí informací o firmě, která se zabývala prodejem ryb u OD Tesco. Zjištěné informace se shodovali s firmou uvedené na zmíněné igelitové tašce. Následně byl učiněn pokus o kontaktování firmy, s výsledkem negativním. Celá věc byla spolu s pořízenou fotodokumentací předána příslušnému odboru MěÚ k dalšímu řešení. Místo bylo TSM uklizeno a vnitřnosti byly předány kafilérii. Firmě tak za znečištění veřejného prostranství hrozí pokuta až do výše 20 000 Kč.
MěÚ - Městský úřad
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
