Koukala do navigace, pak nabourala do sloupku na cyklostezce
Dne 25. února v dopoledních hodinách byla hlídka MP svědkem dopravní nehody, při které řidička vozidla nabourala do betonového sloupku na cyklostezce v ul. Mostní. Řidička před nehodou vyjížděla z ul. Třebízského do ul. Mostní (směr centrum), kdy následně vjela na cyklostezku. Řidička ani žádná jiná osoba nebyla zraněná. Žena k celé věci uvedla, že koukala na navigaci a špatně odbočila. Provedená orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla negativní. Zaměstnanec TSM uvedl, že způsobená škoda je cca 7000 Kč. Na místo byla přivolána dopravní policie, která si celou věc převzala k dalšímu šetření.
MP - Městská policie
TSM - Technické služby města

Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
