Řídil pod vlivem alkoholu
MĚLNICKO - Policii přivolala ostraha zámku.
V neděli 25. října krátce před 2. hodinnou ranní zastavila ostraha v areálu zámku Veltrusy vozidlo Škoda. Její řidič vykazoval známky opilosti, proto na místo dorazila hlídka dopravních policistů. Ta u řidiče provedla dechovou zkoušku. Muž opakovaně nadýchal více než 1,5 promile alkoholu. Policisté mu zakázali další jízdu. Následující den mu sdělili ve zkráceném přípravném řízení podezření z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu hrozí trest odnětí svobody až na jeden rok, peněžitý trest nebo zákaz činnosti.
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
