Znečistili veřejné prostranství
10.4. v 20:33 hod. na l. 156 přijato oznámení, že v rokli pod bývalou restaurací na Hostibejku se nachází skupina osob, která v místě zakládá ohníček a porušuje nařízení vlády ČR. Hlídka v místě oznámení zaznamenala skupinu čtyř osob, které mezi sebou dodržovaly dostatečný odstup, měly ochranné prostředky dýchacích cest a žádný oheň nezakládaly. Dopustily se však přestupku znečištění veřejného prostranství, za což jim byla hlídkou udělena pokuta, která byla na místě zaplacená. Hlídkou byly dále poučeny o nařízení vlády týkajícího se zákazu volného pohybu. Místo následně uklidily a opustily.
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
