Ohřáli se a nechali po sobě nepořádek
27. prosince v 9:50 byla na služební telefon přijata žádost OO PČR o prověření oznámení, že na pobočce jedné z bank se mají pohybovat osoby bez přístřeší a dělat tam nepořádek. Hlídka MP se na místě spojila s oznamovatelem, který uvedl, že dveře umožňující vstup k bankomatu jsou poškozené a nejdou zavřít. Zaměstnanci banky při příchodu do práce zjistili, že je znečištěná chodba. Po zhlédnutí kamerového systému banky bylo zjištěno, že se v čase 23:00 až 5:00 v chodbě usídlily dvě osoby. Oznamovatel dále žádal o častější kontroly do chvíle, než zajistí opravu dveří. Hlídkou MP dále poučen.
OO PČR - Obvodní oddělení Policie ČR
MP - Městská policie
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
