Láhev s vodou nechal bez dozoru, když se poté napil, udělalo se mu špatně
Dne 29.11. ve 2:45 hod. bylo na linku 156 přijato oznámení pracovníka ostrahy ČD. Ten uvedl, že si během pravidelné obchůzky odložil na zem láhev s vodou a když se vrátil a napil se, udělalo se mu špatně. Nabil tak podezření, že mu do láhve někdo něco nalil. Dozorčí službou MP byl dotazován, zda si na místo žádá k ošetření ZZS, což odmítl. Na místo byla vyslána hlídka ke zjištění potřebných informací. Strážníkem sloužícím na dozorčím stanovišti MP byly shlédnuty záznamy z kamer umístěných v okolí ČD, s výsledkem negativním. Následně hlídka MP z místa oznámení informovala dozorčí službu o přivolání ZZS z důvodu zhoršení zdravotního stavu oznamovatele. Ten byl následně převezen do nemocnice. V nemocnici bylo dále zjištěno, že se nejednalo o otravu, ale s největší pravděpodobností o virózu.
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
