Bála se jít domů sama, požádala o pomoc
17.2. ve 20:05 hod. bylo na linku 156 přijato oznámení muže, kterého na sídl. Hůrka oslovila plačící dívka ve věku 9 let. Ta uvedla, že bydlí za mostem a bojí se jít sama domů. Hlídkou zjištěno, že tato slečna měla původně přespat u své kamarádky, ale nakonec se rozhodla jít domů. Venku za tmy však zjistila, že se sama bojí. Vzhledem k věku slečny byla o celé věci informována pracovnice OSPOD a následně byla holčička převezena do místa bydliště, kde byla předána rodičům.
Nejnovější aktuality:
- Zebra se za Tebe nerozhlédne [5. května, 13:38]
- Velikonoce pohledem mělnické policie [5. května, 13:35]
- Forenzní značení kol: moderní ochrana majetku i účinná prevence kriminality [23. dubna, 11:56]
- Střípky z činnosti MP – únor a březen [15. dubna, 14:57]
- Pozor na rychlost [1. dubna, 15:00]
- Konference na téma Radikalizace mladistvých [1. dubna, 13:29]
- Bez pásu ani metr! [12. března, 12:50]
- Buďte vidět a jezděte bezpečně! [12. března, 12:47]
- Speed Marathon 2026 [10. března, 08:42]
- Evropský den obětí trestných činů [10. března, 08:41]
- Zaměřeno na nákladní dopravu [20. února, 09:34]
- Den bezpečnějšího internetu [20. února, 09:32]
- Alkohol NE! [20. února, 09:30]
- Znečišťování veřejného prostranství patří mezi nejčastěji řešené přestupky [11. února, 12:40]
- Co řešila městská policie v lednu [11. února, 12:02]
